O MNIE

Od najmłodszych lat lubiłem samochody i wszystko co z nimi związane. Nie widzę w tym jednak nic nadzwyczajnego. Skoro tutaj zaglądasz, jest wielce prawdopodobne, że dzieciństwo również kojarzy Ci się ze ścianami obklejonymi plakatami z superfurami przełomu lat 80. i 90., z wkładkami z gum Turbo, zabawami Matchbox’ami na kolorowym dywanie przypominającym miasto, modelami Bburago, ściganiu się w pierwsze gry wyścigowe na Pegasusie, oraz oczywiście z zaglądaniem do pojazdów przez szybę kierowcy, aby sprawdzić „maksa” na prędkościomierzu.

Pod wieloma względami wciąż pozostałem tym młodym chłopakiem. Wciąż lubię zapach benzyny i uwielbiam zabawki, ale teraz – te nieco droższe! Mam tutaj na myśli maszyny, które przyspieszają bicie serca. W pojazdach mechanicznych przede wszystkim liczą się emocje, dlatego nie przeczytasz tutaj o Skodzie Fabii, czy Toyocie Aygo. Próżno szukać też tutaj testu porównawczego Volkswagena Golfa z Oplem Astrą.

Dostarczę Wam natomiast zdjęcia i relacje z miejsc, w których pojawiają się nietuzinkowe fury – od klasycznych i dostojnych oldtimerów, po najświeższe projekty tuningowe wykonane ze smakiem. Będziecie mogli poznać też moje opinie na temat nowych samochodów – co jakiś czas pojawiać się będą testy w formie pisanej oraz w postaci filmów na moim kanale.


→ Moje artykuły możecie poczytać również na F5 fpiec.pl/moto

→ Jeśli chcesz być na bieżąco wbijaj na Insta @krystianfury